Skvělá večeře s výborným vínem

Skvělá večeře s výborným vínem v příjemném prostředí s milou a příjemná obsluhou. Vedle stálého menu mají speciální nabídku obměňovanou každý týden. Hezký zážitek byl flambovaný dezert z meruněk připravovaný přímo u stolu. Tomu, kdo má rád dobré jídlo a pití v příjemném prostředí, mohu za mě jen doporučit.

Petr Beneš

Červen 2020

Vynikající restaurace

Vynikající restaurace. Podle obsluhy jde o jednu z nejstarších restaurací v ČR vůbec. V rámci Grand restaurant festivalu jsme ochutnali od každého trochu. Nejvíc nám zachutnal Tartar a oko potěšila příprava flambovaných palačinek přímo u stolu. Vše chutné, doplněno vynikajícími víny. Obsluha super, pan šéfkuchař příjemný, milý a hlavně šikovný.

Luboš Vrba

Únor 2020

Degustace jak má být

Restauraci jsme navštívili v rámci GRF 2020. Prostředí a obsluha vynikající. Nabízené menu nemělo chybičku. Víno doplňující menu taktéž. Sklenka a káva navíc za rozumnou cenu. Obsluha si připravila při servírování několik hezkých příběhů. Flambování palačinek bylo přímo zážitkové. Odcházeli jsme spokojeni.

Petr

Únor 2020

Krásný večer.

Restauraci jsme navštívili v rámci festivalu GRF v sobotu na večeři. Byl to příjemný večer. Menu bylo nápaditě prezentované, předkrm dokončovaný kuchařem u stolu a palačinky efektně flambované také před hosty měly lahodnou omáčku, pozornost v podobě sklenky Loupiac potěšila. Víno jsme zvolili růžové a červené, hodilo se dobře k menu. Nejvíce nám chutnal předkrm, ostatní jídla byla také výborná. Potěšila i extra nabídka nápojů, kterou jsme také využili a zůstali ještě po večeři na skleničku, což nám ochotně umožnila obsluha, která byla celý večer velmi milá.

Šárka S

Leden 2020

Byl to gurmánský zážitek

Navštívili jsme s přítelkyní v rámci GRF a byl to skvělý gurmánský zážitek, flambovaní palačinek u stolu na závěr bylo příjemné překvapení, určitě se rádi vrátíme.

Radovan2017

Říjen 2019

Maurerův stůl

Na večeři jsme byli v rámci akce Maurerův stůl a překonalo to všechna naše očekávání. Jídlo byly neskutečné pochoutky a obsluha se o nás vzorně starala. Na závěr nám byla představena možnost „denního menu“ a určitě se této akce zúčastníme.

František H.

Červenec 2019

Gastronomický zážitek v centru Prahy

Tato restaurace si zaslouží označení skrytý klenot! Kousek od Malostranského náměstí můžete zažít gastronomické nebe hodné michellinské restaurace. Jídlo je perfektní a navíc jej podtrhuje skvělý servis a opravdu rozsáhlý a skvěle zásobený vinný sklep!

S4625KGpavelk

Červenec 2019

Menu jako z pohádky

Chcete 100% servis a menu jak z pohádky, udelejte si tady rezervaci!

Pavel Koutský

Červen 2019

Naprosto dokonalý zážitek

Restauraci jsme navštívili poprvé v zimě 2019. Díky velmi útulnému prostředí jsme se cítili příjemně. Interiér je krásný a personál skvělý, profesionální. Náš pan číšník nám povykládal o historii podniku a celou dobu byl vstřícný a velmi milý. Skvělá vína, výborné prosecco. Určitě se budeme vracet.

Soňa P.

Únor 2019

Degustace GRF2019

Návštěva v rámci degustace GFR2019 a trefa do černého. Kromě špičkově připravených jídel včetně párovaných vín také příjemná obsluha. Kromě menu servírována pozornost kuchaře a kanapky k aperitivu.

Ivana Czáková

Únor 2019

Výborné jídlo

Výborné jídlo, perfektní obsluha. A kdyby měli něco s nakládanymi višněmi, tak doporučuji. Jsou úžasné.

Lenka Pospíchalová

Leden 2019

Jedno z nejlepších menu

Jedno z nejlepších menu co jsem kdy měl. Úžasná obsluha i prostředí. (Carpaccio předkrm, supreme z perličky a bramborové gnocchi a lanýže, dezert brownies) vše 1A.

Tomáš Jelínek

Prosinec 2018

Úžasné prostředí

Úžasné prostředí, výborný a ochotný personál. Velmi dobré jídlo a víno. Doporučuji.

Ivo Drahorád

Listopad 2018

Skvělé

Byli jsme na veceri ve dvou. Dali jsme si degustacni menu s vinnym parovanim. Jednou vetou proste excelentni.. jidlo, vino a servis za jedna! Doporucuji

Patrik

Červen 2018

Super prostředí i obsluha

Vzala jsem zde kamarádku na narozeniny aby si užila trochu luxusu a samozřejmě jsme nebyly zklamané. Jsem sice zvyklá na rychlejší servis, ale v takovémto podniku by to bylo asi nemístné. Pánové číšníci byli perfektní profesionálové a kamarádce zařídili i malý dortík se svíčkou. Moc děkuji. Mělo to kýžený efekt. Restaurace každopádně na rande jako stvořená.

Denisa002 Praha Česká Republika

Březen 2018

Fantazie

Servis, jídlo, prostředí, vše dokonalé. Stojí za návšťevu. Skvělý výběr vín. , ceny jsou odpodstatněné od kvality servisu a surovin. Highly recommended!!

Václav M

Březen 2018

Příjemný oběd s přáteli

Bývala to v době našich studií jedna z nejlepších restaurací v Praze, tak jsme se chtěli přesvědčit, zda tomu tak je i po mnoho letech, byli jsme velice spokojeni

Helena E

Únor 2018

Zpátky do historie

Návštěvou této restaurace zažijete úžasný gastronomický zážitek, který nikde jinde v dnešní době již nezažijete. Výborné degustační menu, které si dejte spárovat s víny. Oceňuji, že párovaná vína byla velmi kvalitní a skvěle se hodila k jednotlivým pokrmům. Velice milý personál, který Vám detailně popíše všechny chody. Vřele doporučuji tuto restauraci navštívit. !!!

Zuzana

Prague

Zasnoubení našich přátel

Vynikající místo, příjemná a profesionální obsluha. Nemohli jsme zvolit lepší restauraci na zasnoubení našich přátel.
A jídlo!!! Mňam

Pavel

Říjen 2017

Vážený pane Bartošku,

dovolte mi, abych touto cestou poděkovala Vám i Vašemu týmu za možnost uspořádat v prostorách restaurace U Malířů 1453 společenské setkání vedení naší společnosti s významnými obchodními partnery. Nejen vedení, ale i naši partneři vysoce ocenili kuchyni, která je na špičkové úrovni, i přístup Vás i Vašich spolupracovníků v průběhu celého setkání, který byl velmi profesionální a zároveň nevtíravý.
Po těchto zkušenostech se k Vám rádi vrátíme.

Přeji hodně profesních úspěchů,

Ing. Lenka Kozlová - manažer útvaru GŘ Středočeské vodárny, a.s.

March 2017

Vážená paní Kodešová, Vážený pane Podgorný,

velmi Vám i celému týmu restaurace U Malířů 1543 děkujeme za vstřícnost a ochotu při přípravě slavnostního oběda pro významné hosty Velvyslanectví Japonska.
Delegace byla velice spokojena jak s celým průběhem, tak i s chutí jednotlivých chodů. Hosté nám sdělili, že během své návštěvy České republiky jim ve Vaší restauraci chutnalo nejvíce.

Těšíme se na další spolupráci a zůstáváme s pozdravem.

Ekonomická sekce - Velvyslanectví Japonska v ČR

January 2017