Náš šéfkuchař Miroslav Doležal
v naší restauraci pracuje již více než 6 let a vaření patří mezi jeho největší koníček.

Miroslav pochází ze Zlína, kde také studoval sbíral první kuchařské dovednosti. Praxe v Zámecké restauraci Zlín ho přivedla k rozhodnutí věnovat se vaření profesionálně a odtud už byl jen malý krok k práci ve vyhlášeném hotelu a restauraci Augustiánský dům. Poté měl Miroslav možnost cestovat a poznávat i jiné světové kuchyně. Rád vzpomíná na svou cestu do Singapuru, kde měl možnost vařit pro ambasádu a velvyslance. Mezi jeho nejoblíbenější kuchyně ale stále patří ta česká, kterou rád kombinuje s francouzskou, což se odráží právě v konceptu a menu naší restaurace.

Slovo šéfkuchaře Miroslava Doležala:

„Miluji francouzskou kuchyni s veškerou její rafinovaností. Tyto postupy se snažím převést i do moderní české kuchyně. Největší inspirací je pro mě čerstvá a kvalitní surovina, kterou se snažím svým přístupem s respektem pozvednout. Důležité je pro mě vyvážené jídlo s přirozenou chutí a oku lahodící kresba na talíři. Jsem rád, že stále více hostů dokáže ocenit kuchařské umění a užít si návštěvu restaurace jako kulturní prožitek.“

I díky němu je naše restaurace již poněkolikáté na seznamu Nejlepší restaurace oceněna nejvyšším možným hodnocením 3 zlatých lvů.